DSC_0134 2
DSC_0471
KURZY A
ŠKOLENIA 2020
Tréning je podujatie, kde sa získavajú zručnosti opakovaním vhodných procesov s asistenciou trénera. Nemusia to byť len športovci, trénovať môže každý človek. My ponúkame tréningy, kde sa naučíte pracovať s lanami, používať ochranné prostriedky proti pádu alebo iné zaujímavé zručnosti potrebné pre ochranu proti pádu.
  • Práca vo výškach
  • Prístup na lanách
  • Praktické použitie prostriedkov
  • Akreditované kurzy

NÁŠ KALENDÁR

Podujatia pre našich zákazníkov sú pripravované s rešpektom k vedomostiam účastníkov, s chuťou poskytnúť každému návštevníkovi pohostinnosť a hodnotu, ktorú očakáva.

Vyskúšajte niektorý z ponúkaných dátumov vložiť do svojho kalendára. Stačí kliknúť…

Akreditované školenia si vyžadujú splnenie požiadaviek predpisov od účastníkov vzdelávania (zdravotná spôsobilosť, vlastné ochranné prostriedky apod.).

Ostatné ponúkané podujatia sú verejne prístupné bez akýchkoľvek obmedzení. Špeciálne podujatia alebo uzavreté vzdelávacie programy môžete dohodnúť vopred s našim manažérom vzdelávania.

Program školení a kurzov pravidelne dopĺňame a hľadáme zaujímavé témy pre diskusiu. Naše vzdelávanie nie je “čítanie paragrafov”, nepotrebujete silnú kávu proti driemotám, ani nemusíte hľadať zmysel v labirynte viet – pýtame sa, či ste porozumeli, vysvetľujeme pomaly a snažíme sa do bezpečnosti práce prinášať “zdravý rozum”.

PRED REGISTÁCIOU NA PODUJATIE NEZABUDNITE:

Školenie pre prácu vo výškach (pre získanie preukazu) si vyžaduje lekársku prehliadku pre získanie zdravotnej spôsobilosti – potvrdenie si prosím prineste so sebou.

No Events on The List at This Time

YouTube

By loading the video, you agree to YouTube's privacy policy.
Learn more

Load video

TRÉNINGOVÉ CENTRUM

Naše rozšírené tréningové centrum vyskúšame spolu s vami.

320 m²

priestorov pre výcvik

99

tréningových pomôcok

5

skúsených lektorov